Krówki – pomysł na upominek dla gości weselnych

Krówki – pomysł na upominek dla gości weselnych

Czy warto obdarowywać gości upominkami? Na pewno jest to pozytywnie odbierane przez wszystkich przybyłych na wesele. Państwo młodzi bardzo często wręczają swoim gościom rozmaite małe prezenty. W zależności od budżetu i inwencji twórczej mogą to być słodycze, miniaturki alkoholi czy kwiaty. Młoda para w ten sposób pragnie podziękować za obecność oraz życzenia i podarunki ślubne.

Czy krówki to dobry sposób na podziękowanie gościom?

krówka na wesele
Jest to zdecydowanie miły gest i goście dzięki temu czują się wyjątkowo. Goście idąc na uroczystość, nie oczekują, że to oni otrzymają jakieś podziękowanie. Zazwyczaj kwestia prezentów stoi po stronie zaproszonych, jednak utarło się, że podczas wesela miłym jest podarowanie gościom drobnych upominków. Podziękowanie dla rodziców to zwykle obowiązkowy punkt programu, wówczas zostaje wygłoszone specjalnie wcześniej przygotowane przemówienie, potem wręczenie kwiatów i najczęściej odśpiewana zostaje piosenka na cześć rodziców pary młodej. Jednak podziękowanie dla gości to dość nowa idea. Szczególnie pary, które korzystają z usług wedding planerów wymyślają coraz to ciekawsze pomysły na upominki weselne. Najlepiej, żeby były to drobne rzeczy, które można postawić na stole obok winietek. Jeżeli para młoda zdecyduje się na podziękowanie dla gości, to naturalnie nasuwa się pytanie, co to powinien być za podarunek.

krówka na wesele
Najlepszym pomysłem są miniaturki alkoholi. Jednak, gdy na weselu przebywają dzieci i jeszcze niepełnoletnia młodzież lepiej postawić na coś słodkiego. Tutaj z pomocą przychodzą manufaktury słodyczy, które przygotowują cukierki ręcznie. Krówka dla gości na wesele sprawdzi się najlepiej pod względem smaku i konsystencji, bo kto nie lubi tego mleczno-karmelowego przysmaku. Na uroczystość w lecie wpasuje się idealnie, ponieważ nie rozpuści się tak, jak czekolada. Przedsiębiorstwa, które zajmują się tworzeniem dobrej jakości cukierków, specjalnie dobiorą połączenia smakowe i składniki pod preferencje pary młodej. Mogą dodatkowo zaprojektować osobne opakowania i spersonalizować je pod temat imprezy oraz oczekiwania klientów. Podziękowanie dla gości na weselu to bardzo miły gest ze strony pary. Krówki w tym wypadku będą właściwym wyborem.

Osłodzą one oczekiwanie na pierwsze dania i na pewno spowodują uśmiech na twarzach gości. Przybyli poczują się docenieni za obecność i swój wkład w uroczystość. Można je wręczyć na wejściu do sali, zostawić na stołach przy karteczce z imieniem lub rozdać na zakończenie zabawy. Na pewno nikt z przybyłych nie oprze się temu klasycznemu mleczno-karmelowemu smakowi.