Koszt stworzenia strony internetowej

Koszt stworzenia strony internetowej

Tworzenie stron internetowych w dzisiejszych czasach opiera się na wykorzystywaniu najnowszych rozwiązań graficznych oraz programistycznych. W innym wypadku – strona przypominałaby tę „z początków Internetu”, a tego efektu nie chcemy przecież uzyskać. Aby być na bieżąco z wprowadzanymi rozwiązaniami, trzeba wciąż się dokształcać i pogłębiać swoją wiedzę na temat języków wykorzystywanych w projektowaniu stron/

Projektowanie stron i autorski projekt

projektowanie stron internetowych dla firmDlatego jeżeli jesteśmy właścicielem firm i chcemy zbudować stronę internetową dla przedsiębiorstwa, oczywiście możemy nauczyć się tego samemu, jednak o wiele szybszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z profesjonalnych usług. Takie projektowanie stron internetowych dla firm z CMS to usługa, która trochę kosztuje, jednak zawsze wiemy, za co płacimy. Wybierając technologię CMS, za taki autorski projekt strony responsywnej zapłacimy około półtora tysiąca netto. Profesjonaliści wykonają pracę już w parę dni – w dodatku możemy liczyć na około pięć poprawek do projektu, jeżeli po jego wykonaniu zażyczymy sobie jednak zastosowania innego rozwiązania. Tańsze są strony internetowe oparte o HTML oraz CSS – tutaj już za dobrą stronę przygotowaną w kilka dni zapłacimy poniżej tysiąca złotych, minimalnie więcej za wersję responsywną.

projektowanie stron internetowych dla firmWybór strony responsywnej jest wskazany, ponieważ w dzisiejszych czasach większość osób korzysta z internetu za pośrednictwem swoich smartfonów i tabletów – które są w końcu urządzeniami przenośnymi, o wiele mniejszymi niż laptop. Strona responsywna automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu nośnika, na którym jest otwierana. Może więc wyglądać równie atrakcyjnie na monitorze o dużej rozdzielczości, jak i na kilkucalowym ekranie. Wybierając profesjonalną usługę tworzenia stron internetowych, otrzymujemy najlepszą jakość projektu. Jeśli marzy nam się otworzenie sklepu internetowego, także możemy poprosić taką firmę specjalizującą się w stronach www, o jego wykonanie. Zazwyczaj profesjonaliści w cenę usługi tworzenia sklepu wliczają zarówno responsywność, jak i optymalizację SEO. Ponadto oferują pomoc techniczną w czasie użytkowania strony, gdybyśmy mieli z czymś problem.

W dodatku jeżeli nie posiadamy jeszcze własnego hostingu i domeny, i zupełnie nie wiemy, jak się za to zabrać – takie firmy także pomogą nam w wybraniu najlepszego dostawcy serwera oraz w zakupie domeny. Dzięki temu sami nie musimy się zupełnie niczym przejmować, a uzyskujemy stronę internetową z prawdziwego zdarzenia, która na pewno zachęci klientów do korzystania z naszych usług.

Close Menu