Gdzie można wykorzystać kasetony podświetlane?

Gdzie można wykorzystać kasetony podświetlane?

Reklama kasetonowa jest jedną z najbardziej efektownych sposobów promowania marki. To forma reklamy zewnętrznej cechująca się wyjątkową estetyką i eleganckim wyglądem.

Cechy ksenonów podświetlanych?

Kasetony podświetlane w galerii handlowejNajczęściej kasetony są stosowane w galeriach handlowych, gdzie efektownie prezentują oferowane tam usługi i sklepy. Niski pobór prądu i długa żywotność to cechy, które sprawiają, że podświetlane kasetony to opłacalne rozwiązanie, a efekt przestrzenny z iluminacją świetlną czynią je imponującą ozdobą elewacji. Kasetony podświetlane wyróżniają szerokie możliwości wykorzystania: jako szyld reklamowy, oznaczenia instytucji publicznych, szyld sklepu w galerii handlowej czy jako otok reklamowy np. na myjniach samochodowych. Kasetony LED cechuje wyjątkowa trwałość dzięki stabilnej i wytrzymałej konstrukcji opartej na aluminiowej ramie. Wyselekcjonowane materiały takiej jak dibond czy plexi, z których produkowany jest kaseton, zapewniają odporność na promienie UV, wodę i niekorzystne warunki atmosferyczne. Co więcej, kasetony podświetlane wyróżnia energooszczędność, którą gwarantuje użycie oświetlenia LED. Tego typu diody pozwalają również na precyzyjne umieszczenie źródła światła, dzięki czemu konkretna grafika czy logo będą doskonale podkreślone. Dodatkowo niewielki rozmiar świateł LED umożliwia uzyskanie cieńszego, smuklejszego wyglądu szyldu i można je umieścić nawet w trudno dostępnych miejscach.

Profesjonalnie zaprojektowane kasetony z dbałością o detale pozwolą na zdobycie nowych klientów poprzez przyciągnięcie ich uwagiKasetony podświetlane podczas spaceru czy jazdy samochodem. Każdemu, kogo interesują kasetony podświetlane Bydgoszcz oferuje wiele możliwości kreatorskich. Do wyboru są np. kasetony montowane na ścianie, podwieszane bądź wolnostojące. Ponadto koncepcja kasetonu jest tworzona indywidualnie według potrzeb i gustu klienta, co pozwala na opracowanie unikalnego projektu z dowolną grafiką i typografią.  Produkcja reklam kasetonowych odbywa się najczęściej w nowoczesnych parkach maszynowych, dzięki czemu każdy produkt jest tworzony z precyzją i dokładnością. Kasetony bazują na profilu aluminiowym, a lico z pleksi zapewnia jednolity efekt oświetlenia całego frontu. Grafikę z folii monomerycznej wykleja się później lico. Kasetony świetlne to doskonały i długotrwały sposób, aby efektownie promować swoją markę zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynku. W ciągu dnia pełnią rolę szyldu reklamowego, podczas gdy w nocy przyciągają wzrok wyrazistością barw i trójwymiarowością światła.

Dzięki najlepszej jakości materiałom kasetony nie blakną i są odporne na czynniki atmosferyczne. Każdy klient może dobrać kształt, grafikę i typografię wedle swojego gustu, tworząc projekt szyty na miarę swoich potrzeb.