Estetyczne tablice led

Estetyczne tablice led

Wybór odpowiedniej reklamy dla sklepu jest bardzo ważny. Nie liczy się tylko reklama w gazetach, radiu, czy ulotki reklamowe wrzucane dla skrzynek, ale także sam wystój sklepu. Jednak należy zaznaczyć, że wystrój nie dotyczy jedynie wyposażenia wnętrza sklepu ale także tego, co się znajduje za jego drzwiami.

Tablice led jako reklama

tablice ledPopularne są Reklamy led, które wyświetlają nazwę sklepu. Zazwyczaj są to czarne tablice z kolorowym napisem. Bywa, ze wyświetlają się na nich też godziny otwarcia, czy też jakieś hasło promocyjne. Takie tablice led jest bardzo mała, ma kształt kwadrata lub prostokąta. Widać ją z pewnej odległości, jednak nie zawsze się ją zauważy. Wyświetlacze led znajdują też swoje zastosowanie w witrynach sklepowych, nie muszą się one znajdować na zewnątrz. Zastępuję one wystawiane tablice kredowe, gdzie napisane są dzisiejsze promocje czy zastąpią tablice, gdzie wywiesza się kartki ze zdjęciami produktów, lub pisze się pisakiem same nazwy. Takie dwa wspomniane rozwiązania są bardzo mało estetyczne i szybko się niszczą. Poza tym, trzeba dbać, żeby takie tablice nie zamokły, na słońcu mogą wyblaknąć, a panele led są trwałe i mocne, możemy na nich zmieniać napisy komputerowo, więc są lepsze. Ich minusem jest fakt, iż nie wszystkie z nich mogą znajdować się na dworze.

Trzeba się zatem upewnić, przed ich zakupem w tej sprawie. Szyld reklamowy sklepu jest bardzo ważny. Nawet jeśli sklep oferuje dobre ceny to jeśli będzie on podobnie jak wystrój wnętrza wyglądał niechlujnie to nikt nie będzie miał ochoty robić w nim zakupów. Pamiętajmy zatem o estetyce, i wybierajmy ładne wyświetlacze led.